Śpiewak, meloman i komik podbijający operę. Prezentujemy świat Czesława Jakubca, gdzie czeka Cię chwila przyjemnej bliskości ze sztuką. Odkryjemy przed Tobą sekrety muzyki poważnej oraz zagwarantujemy chwilę zapomnienia od codziennych trosk i porządną dawkę wciągającej rozrywki.
Czesław Jakubiec to śpiewak operowy obdarzony poczuciem humoru, który od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy.  W jego widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu dostarcza kilku łez wzruszenia.

To wielowymiarowe widowisko, które łączy w sobie to, co najlepsze ze świata muzyki, komedii i teatru, jest idealną propozycją na wieczór pełen sztuki, imprezę firmową, a także na szkolenie, czy spotkanie integracyjne.

By poznać wspaniały świat muzyki „odpoważnionej”, nie musisz się stroić w wyszukane kreacje. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą otwartą głowę, chęć na błyskotliwą zabawę konwencją i chusteczki do otarcia łez śmiechu!

Wkrocz do świata muzyki, poczucia humoru  i ciepłych wzajemnych relacji. To świat Czesława Jakubca.