Sex Guru

247 łatwych kroków do tego, aby zostać Sex Guru!

W tytułową rolę Sex Guru wciela się Tomasz Kot, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów.
Na oczach publiczności staje się szczerym do bólu doradcą życia intymnego, który zintegruje publiczność i wciągnie w długie, pikantne dyskusje. Jako nasz przewodnik po seksualnym labiryncie, Tomasz Kot  w komediowy, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić życie erotyczne. Jego kontrowersyjne ekspertyzy nie tylko zaskoczą i rozbawią do łez, ale także odpowiedzą na nurtujące od dawien dawna pytania: czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?
Zapraszamy na interaktywne przedstawienie dla dorosłych – pół wykład, pół terapię, która skutecznie leczy problemy związane z życiem seksualnym za pomocą śmiechu.

Adaptacja sztuki znakomitego austriackiego komika, Wolfganga Weinbergera, w reżyserii Gabriela Gietzky’ego, to spektakl łamiący wszelkie tabu, mówiący bez ogródek o tym, o czym myśli każdy z nas.

Jeśli sądzisz, że Twoje życie seksualne jest idealne, a Ty sam epatujesz naturalnym erotyzmem, któremu nie oprze się nawet największy wzór cnót, przyjdź i się przekonaj, że rzeczywistość może być zupełnie odwrotna! A może uda Ci się zasięgnąć porad Sex Guru, które przemienią Twoje dotychczasowe życie w szalony, przepełniony niepruderyjnymi sytuacjami kalejdoskop?

Zapraszamy!

Autor: Wolfgang Weinberger

Reżyser: Gabriel Gietzky

Występuje: Tomasz Kot