Domówka - Sonia Bohosiewicz

„Domówka” to komedia koncertowa – oto PRL widziany oczami Soni Bohosiewicz, mnóstwo zabawnych anegdot, opowieści o miłości, o kobietach, o mężczyznach, o pierwszych lekcjach życia…  spektakl z czynnym i zdecydowanie aktywnym udziałem publiczności. W trakcie spektaklu Sonia Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje.

Sonia Bohosiewicz zaprasza na Domówkę! 
Zabawna, pełna anegdot osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów minionej epoki i największych przebojów w historii polskiej piosenki. 
„Domówka” to połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. W repertuarze takie hity, jak „Jesteś lekiem na całe zło”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, „Małgośka” czy „W moim magicznym domku”.

Po ponad pięćdziesięciu zagranych spektaklach możemy powiedzieć śmiało, że publiczność uwielbia „Domówkę” Soni! Jest mnóstwo śmiechu, trochę nostalgii, a do tego czynny udział widzów w spektaklu, mnóstwo żartów, swobodna atmosfera, bezpośredni kontakt z publicznością, pieczenie ciasta i wspólne śpiewanie genialnych polskich szlagierów. Polecamy! 

Komedia koncertowa
Muzyczny stand-up

Czas trwania 100 min