Oferta eventowa

Impresariat Teatralny Eskander

Planujesz klimatyczną imprezę firmową? Zamierzasz zorganizować wydarzenie kulturalne? A może marzysz o niezapomnianym wieczorze pełnym sztuki i humoru?

Spektakl teatralny to jedyna w swoim rodzaju forma artystyczna, która wzbogaci i doda prestiżu zarówno eventom biznesowym, jak i rekreacyjnym.

Mając na względzie Państwa zróżnicowane potrzeby, oferujemy rozmaite widowiska począwszy od fascynujących monodramów znanych i cenionych aktorów, po pełne błyskotliwego humoru przedstawienia łączące w sobie to, co najlepsze z teatru i kabaretu.

Spektakl grany na żywo to wyjątkowa okazja do przyjemnego obcowania ze sztuką i wielkimi gwiazdami.

Od lat z powodzeniem współpracujemy z najlepszymi w Polsce aktorami teatralnymi i filmowymi, a organizowane przez nas eventy cieszą się opinią profesjonalnych i rzetelnie przygotowanych.

Ponadto dopełniamy wszelkich starań, by impreza okolicznościowa odpowiadała indywidualnym oczekiwaniom naszych Kontrahentów.

Współpraca z Impresariatem Teatralnym ESKANDER to gwarancja niebanalnej rozrywki i dobrych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata.

W ofercie posiadamy także szereg propozycji kabaretowych, konferansjerskich i muzycznych. Współpracujący z nami artyści posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu konferansjerki uroczystych gal i różnorodnych imprez.

Zachęcamy do kontaktu!

Przygotujemy zindywidualizowaną ofertę dostosowaną do rangi i charakteru wydarzenia.

Kontakt

Katarzyna Rduch

kom.695 225 020