Mój boski rozwód - Monodram Anety Todorczuk

  Mąż właśnie odszedł do młodszej. Córka właśnie wyprowadziła się do chłopaka. Matka woli oglądać „Milionerów, niż słuchać twoich lamentów, a jedyną radą jaką w tej sytuacji usłyszałaś od „przyjaciółki” to – SCHUDNIJ!
No żesz!… 
Co ci zostało? Tylko ukochany Prozaczek. I wcale nie chodzi o cudowną tabletkę na wszystkie bóle tego świata, a o jedyną, najukochańszą czterołapą pociechę. Psinę o tym wdzięcznym imieniu. Angela i Prozak to ludzko-psia cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki.  Historię rozwodu i budowania życia na nowo. Historię, w której przejrzeć będziecie się mogli jak w krzywym zwierciadle, pozwalając sobie z dystansem podsumować własne życiowe wtopy i sukcesy.
Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko- kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.
„Mój boski rozwód” – ta słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym, z pewnością podziała na Was jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu. Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów. 
 Jeśli chcecie zobaczy Bridget Jones 10 lat po jej perypetiach uczuciowych, to koniecznie musicie wpaść na spektakl „Moj boski rozwód” Geraldine Aron w reżyserii Anny Gryszkówny, z Anetą Todorczuk i Prozakiem na scenie. Historia nadziei, rozpaczy, walki o siebie, radości i miłości. Czegóż więcej chcieć?! 
 WYSTĘPUJĄ: 
 Aneta Todorczuk – Angela
 TWÓRCY: 
 Autor: Geraldine Aron
 Tłumaczenie: Anna Wołek, Krystyna Podleska
 Reżyseria: Anna Gryszkówna
 Asystent reżysera: Marta Jachnik
 Muzyka: Michał Lamża 
 Teksty piosenek: Aneta Todorczuk Reżyseria światła: Marta Jachnik scenografia i kostiumy: Marta Jachnik
Zdjęcie do plakatu: Paulina Holtz
Projekt plakatu: Karol Formela
Prawa do tekstu: Fundacja ProArte w Warszawie
 Premiera: 30.09. 2023, Nie Teatr, Białystok
 SPONSORZY:
Dzielnicowy Dom Kultury Ursynów.
 
oraz