Teatr Muzyczny Castello

Teatr Muzyczny Castello czyli gwarancja porywających widowisk pełnych wysmakowanej muzyki, czarujących aktorek i mistrzowskich solistów.
Prezentujemy kilka zróżnicowanych form, z myślą o Państwa wyjątkowych potrzebach.
Teatr Muzyczny Castello sprawdza się zarówno w teatrach i domach kultury, jak i podczas firmowych wydarzeń rozrywkowo-integracyjnych.
Słowem idealna propozycja na imprezę świąteczną, karnawałową, a także wydarzenie okolicznościowe, takie jak Dzień Kobiet, Dzień Matki czy Walentynki.

Operetka Wesoła Wdówka

Główną bohaterką dowcipnego i barwnego spektaklu jest bogato owdowiała Hanna Glawari, która przybywa do Paryża, do poselstwa Księstwa Pontevedro. Lokalni dyplomaci, pełni poświęcenia dla ojczyzny, zaczynają konkurować nie tylko o względy Hanny, lecz przede wszystkim o jej miliony.
Czy któryś z nich podbije serce wdowy i okiełzna jej kapryśny charakter?
Sprawdźcie sami!

Czas trwania: 2 godz. 15 min /w tym 2 przerwy/

Operetka Księżniczka Czardasza

Ognisty czardasz i podejrzane lokale Budapesztu to realia burzliwej historii miłosnej księcia Edwina Lippert-Weylersheim i śpiewaczki Sylvii Varescu.
Edwin, zakochany w artystce teatru „Orpheum”, zamierza zawrzeć z nią związek małżeński. Aby nie dopuścić do skandalu, rodzina księcia sprzeciwia się temu mezaliansowi. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że książę jest już zaręczony ze swoją kuzynką Stasi.
Jak potoczą się dalsze losy zakochanych bohaterów?
Zapraszamy na jedną z najsłynniejszych w świecie operetek, w której zabrzmią takie przeboje jak Artystki z variété…, Choć na świecie dziewcząt mnóstwo…, Tak całkiem bez dziewczątek na nic świat.

Czas trwania: 2 godz. /w tym 1 przerwa/

Operetka Zemsta Nietoperza

Najpiękniejsza i najpopularniejsza operetka Johana Straussa.
Bez jej arii, duetów i pieśni (Taki pan, jak pan… czy Kuplety Adeli) trudno sobie wyobrazić dzieje tego gatunku.
Do tego błyskotliwe libretto, pełne przezabawnych nieporozumień i ciętego dowcipu, genialnie przetłumaczone przez Juliana Tuwima!
Główny bohater, Gabriel von Eisenstein, na osiem dni ma trafić do więzienia za uderzenie urzędnika podatkowego, a ostatnie chwile wolności spędza na balu u księcia.
Jak się jednak okaże ani wystawny bal, ani szczebiotliwe baletniczki czy tajemnicza węgierska hrabina, ani nawet więzienie nie są tym, czym mogą się wydawać na pierwszy rzut oka…

Czas trwania: 2 godz. 45 min /w tym 2 przerwy/

Koncert Operetka na wesoło

Największe przeboje operetkowe i musicalowe!
Trzon koncertu stanowi duet wybitnych solistów teatru muzycznego Castello, prezentujący najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Natomiast nad przebiegiem całości czuwa wprawiony konferansjer, który z dowcipem i smakiem przybliża widzom zabawne anegdoty i fakty ze świata operetki.
Zachęcamy do aktywnego udziału w wydarzeniu i wspólnej zabawy!

Zarówno cena, czas, jak i obsada koncertu zależą od Państwa zapotrzebowania i możliwości.

Propozycja dla dzieci Trzy magiczne słowa

Propozycja dla najmłodszych! Bajka muzyczna, która jest nie tylko dobrą zabawą, ale także świetną okazją do nauki.
Wraz z bajkowymi postaciami dzieci poznają tajemnicę najważniejszych ludzkich wartości i trzy magiczne słowa, tak ważne w codziennym życiu.
Zapraszamy na barwne i wesołe widowisko, które przeniesie Państwa pociechy do zaczarowanego świata, w którym odkryją, że teatr jest miejscem ciekawym i pełnym niespodzianek…
Na potrzeby spektaklu powstały teksty piosenek oraz muzyka specjalnie dostosowana do młodych widzów.

Spektakl dla widzów w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Uwaga!
Istnieje możliwość przygotowania spotkania muzyczno- edukacyjnego Wszystkie Dzieciaki kochają zwierzaki, w ramach którego oferujemy maluchom szeroką gamę konkursów. Nie zabraknie miejsca dla muzycznych hitów, sportowych olimpiad, śmiesznych wierszyków i tanecznych wygibasów.

Czas trwania: 60 min /bez przerwy/

Ponadto oferujemy:

 • Recital Tomasza Białka „Brunetki, Blondynki…”
 • Recital piosenek Anny German
 • Recital piosenek Anny Jantar
 • Koncert „Operetkowy zawrót głowy”
 • Koncert „Usta milczą, dusza śpiewa”
 • Koncert „Najpiękniejsze melodie musicalowe”
 • Koncert „Kolędowanie z Teatrem Muzycznym Castello”
 • Koncert Noworoczny
 • Koncert ,,Lata dwudzieste, lata trzydzieste’’

Dlaczego warto?

 • Widowiska Teatru Muzycznego Castello (TMC) to gwarancja wyśmienitej zabawy, a atrakcyjna formuła przedstawień nie pozwala widzowi pozostać obojętnym.
 • TMC współpracuje z wszechstronnie utalentowanymi i doświadczonymi artystami polskich i zagranicznych scen.  Prócz talentu, charakteryzują się także niezwykłą charyzmą, dzięki której z łatwością porywają do wspólnej zabawy nawet najbardziej wymagających widzów.
 • TMC zapewnia zróżnicowany repertuar, w ramach którego wystawiają spektakle operetkowe, koncerty musicalowe i operetkowe, bale, imprezy taneczne, a także koncerty muzyki rozrywkowej.
 • Otwartość na indywidualne potrzeby. Prócz standardowego repertuaru TMC jest w stanie stworzyć nowy projekt, dostosowany do konkretnego eventu. Zespół dysponuje szeroką gamą możliwości i artystów, którzy chętnie angażują się w nowe przedsięwzięcia.