Kobieta Pierwotna

Kobieta Pierwotna – w czasach współczesnych!
Prezentujemy damską autoironię, czyli sztukę nieszczędzącą ani kobietom, ani mężczyznom. Gwiazda monodramu – legenda polskiej sceny teatralnej i kabaretowej – Hanna Śleszyńska, jako prawdziwa kobieta z krwi i kości zaskoczy Was ogromnym dystansem i niebanalnym poczuciem humoru. Jej sceniczny seksapil, frywolność i wrodzone uwodzicielstwo składają się na postać, z którą może się utożsamiać każda współczesna kobieta. Absolutnie świadoma swojej wartości, flirtując z publicznością, nie boi się poruszać tematów powszechnie uważanych za tabu.
Bez krygowania i bez tajemnic, przyznaje się do swoich słabszych dni, ale nie użala się nad sobą, gdyż wie, że w dzisiejszych czasach trzeba być twardym. Kolejne nieudane związki szufladkuje gdzieś w podświadomości i wytrwale próbuje po raz kolejny. Z kimś nowym. Inaczej. A potem budzi się rano i po raz nieskończony powtarza swoje ulubione „nigdy więcej”. Nigdy więcej tyle alkoholu; nigdy więcej angażowania; nigdy więcej seksu z przypadkowo poznanymi mężczyznami; nigdy więcej rozczulania się nad sobą!
„Kobieta Pierwotna” to sztuka wybitnego litewskiego poety i dramaturga, Sigitasa Parulskisa w adaptacji znanego scenarzysty i aktora – Cezarego Harasimowicza. Spektakl w „krzywym zwierciadle” ukazuje szereg ponadczasowych kwestii, stanowiących sedno problemów międzyludzkich i wciąż nam tak bliskie nieporozumienia damsko-męskie prezentuje z dużą dozą humoru.

Zapraszamy na doskonałą odskocznię od codziennej rutyny życia. Jest to przedstawienie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy z pierwszej ręki poznają sekrety kobiet, nie tylko pierwotnych!

Reżyseria: Arkadiusz Jakubik

Adaptacja: Cezary Harasimowicz

Występuje: Hanna Śleszyńska

Czas trwania: 90 min (bez przerwy)